O nas

Wierzymy, że Twoje wspomnienia są warte odpowiedniej oprawy! My możemy Ci w tym pomóc.

Kim jesteśmy?

PhotoDECOR to nowoczesny sklep internetowy z produktami do oprawy wspomnień. U nas znajdziesz ogromny wybór ramek i albumów fotograficznych jak również bez problemu wydrukujesz swoje zdjęcia. Dzięki usłudze "Ramka z Twoim zdjęciem" oszczędzasz swój czas i otrzymujesz oprawioną fotografię w wybraną ramkę. 

 

Nasza historia

Jesteśmy firmą rodzinną o 100-letnich tradycjach fotograficznych. Nasz zakład fotograficzny został założony jeszcze przez naszego pradziadka przed II Wojną Światową na terenie byłej Jugosławii. W Bolesławcu działamy od 1946 roku i obecnie 4 pokolenie podtrzymuje rodzinne tradycje.

Śmiało możemy powiedzieć, że o zdjęciach wiemy prawie wszystko! :) Dlatego też chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i, jak nikt, doradzimy Wam w wyborze odpowiednich produktów.

 

Nasza misja

Wierzymy, że w dobie masowej produkcji, małe firmy mogą docierać do wymagających Klientów. Dzięki połączeniu naszej pasji do oprawy zdjęć i sprzedaży internetowej możesz zamówić wybrane przez nas produkty wysokiej jakości za rozsądną cenę. Wybierając ramki lub albumy fotograficzne od PhotoDECOR masz pewność, że wspierasz małe rodzinne firmy, otrzymujesz towar najwyższej jakości, nie przepłacając.