Naklejki do albumów do pobrania za darmo

Naklejki do albumów fotograficznych

Stworzyliśmy arkusz naklejek do samodzielnego wydrukowania, abyście mogli ozdobić Wasze albumy klimatycznymi ilustracjami. Będzie to również wspaniała i angażująca zabawa dla dzieci, które przecież uwielbiają naklejki!

  

Wyklejanie albumów fotograficznych angażuje dzieci do rozmowy oraz do kultywowania pięknych, rodzinnych wspomnień. A nic tak nie cieszy rodziców i dzieci jak wspólnie spędzony czas.
 

Jesienne naklejki do pobrania

Zobacz jak wyglądają jesienne naklejki, które dla Was stworzyliśmy: 
Format: A4 (21x29.7 cm)
Liczba ilustracji: 36

 

Oczywiście zastosowań naklejek może być dużo więcej! Użyjcie ich do ozdobienia swoich plannerów lub kalendarzy. A dzieci będą się świetnie bawić przyklejając je na kolorowankach, własnych dziełach sztuki oraz na lodówce :)

 

Taki arkusz w formacie PDF możecie pobrać ZA DARMO wypełniając poniższy formularz👇🏼 Natomiast jeśli jesteś już na naszej liście mailingowej to dostałeś od nas maila z linkiem do arkusza naklejek.

 

 

 

Instrukcja obsługi naklejek

  1. Pobierz arkusz naklejek w formacie PDF z maila, który do Ciebie przyjdzie po wypełnieniu formularza
  2. Wydrukuj plik w kolorze na papierze do naklejek (folia samoprzylepna)
    • *Ważne jest, aby papier do naklejek nie posiadał gotowych nacięć (tak jak np. papier do etykiet) - np. taki papier będzie odpowiedni
    • **Ewentualnie możesz też wydrukować naklejki na normalnym papierze i przyklejać je do kart albumu zwykłym klejem w sztyfcie 
  3. Starannie wytnij interesujące Cię naklejki
  4. Ozdabiaj albumy wedle uznania swojego lub dzieci :)