Ramki na zdjęcia z passe-partout (paspartu)

ramki na zdjęcia z passe-partout

Dlaczego warto dodać passe-partout do ramki?

W ostatnim czasie obserwujemy wzrost popularności ramek na zdjęcia z passe-partout. Ogromne zainteresowanie zawdzięczają one estetycznym właściwościom passe-partout. Ale zacznijmy od początku - co to jest passe-partout? 

Passe-partout (wymowa: paspartu) to kartonowe obramowanie umieszczane w ramkach fotograficznych tworzące przestrzeń pomiędzy ramą a samym zdjęciem

Zalety dodania passe-partout do ramki:

  • ochrona oprawianego zdjęcia (bądź plakatu, obrazu) - kartonowa ramka oddziela zdjęcie od szybki, co pozwala uniknąć przyklejania się zdjęcia pod wpływem nadmiaru wilgoci
  • dodanie elegancji oraz przestrzeni do oprawianego zdjęcia lub dzieła
  • trójwymiarowy efekt - wewnętrzna krawędź kartonika jest ścięta pod kątem, co daje bardzo ładne wrażenie 3D
  • dodatkowo passe-partout pozwala na oprawę nie tylko płaskich powierzchni, sprawdzi się również przy oprawie np. haftów, drobnej płaskiej biżuterii, wyrobów jubilerskich (tj. łańcuszki, małe medaliki) oraz innych rękodzieł (wycinanki, płaskie origami, itp.)

W naszym sklepie oferujemy passe-partout prostokątne w 3 kolorach: białym, czarnym i szarym oraz kwadratowe w 2 kolorach: białym i czarnym. Najmniejsza ramka do której można dodać passe-partout to format 15x21 cm. Zobacz dostępne rozmiary passe-partout.

 

Zobacz wszystkie ramki w naszym sklepie, do których można dodać passe-partout  👇🏻